Muusikakoolide õpilaste mõõduvõtmiseks on Eesti jagatud regioonideks. Rapla Muusikakool kuulub suurimasse  – Loode-Eesti regiooni, kuhu kuulub  üle kahekümne muusikakooli  Harju-, Rapla-, Lääne- ja  Hiiumaalt. Sellel aastal toimus enamik konkursse videosalvestuste põhiselt. Muusikakoolide Liidu poolt oli välja töötatud täpne juhend, kuidas videosalvestusi teha. Näiteks tuli konkursil osalejal  mängida kogu kava otsast lõpuni ning kontsertmeistri olemasolul pidid mõlemad olema kogu salvestuse vältel ka täispikkuses kaadris. Flöödi- , saksofoni- ja klaveri eriala konkursid said toimuda siiski tavapäraselt.

Kõik meie õpilased esinesid suurepäraselt. Regiooni konkursilt  toodi koju neliteist auhinnalist kohta ja neli diplomit.

 I koha said Leandra Kalf ja Liisbeth Fuchs, kes on mõlemad õpetaja Maiken Miku viiuliklassi õpilased; Triin Pihlap ( õp. Tekla Tappo viiuliklassist); Õnneliis Lumiste ( õp.  Angela Katkosilti flöödiklassist); Paul Ööpik ( õp. Vahur Vessarti kitarriklassist). Lisaks esikohale võitis Rednar Moks ka Grand Prixi õp. Jandra Puusepa saksofoniklassist.

II koha saavutasid Robin Sander Romanov ja Deron Bert Rudnevs ( õp. Vahur Vessarti kitarriklassist);  Saale Iti Pihlap ( õp. Tekla Tappo viiuliklassist) ja Johan Lepiste ( õp. Hannes Altrovi saksofoniklassist)

III koha said Hanna Luukas ( õp. Tekla Tappo);  Loviise Triik ( õp. Maiken Mikk); Janett Lee (õp.  Angela Katkosilt) ja Ott Jalukse ( õp. Silver Niinemets)

Diplomi tõid kojuõp. Tekla Tappo õpilased Mete Helend ja Eliisabeth Laja ning õp. Angela Katkosilti ja Karmen Palusoo flöödiklassist Eliisabet Pere ja Grit Vesinurm (õp.  Angela Katkosilt).  

Tublilt esinesid konkursil ka  õp. Paul-Gunnar Looranna tšelloklassi õpilane Marjette Tammik ning Geity Lehtmets ja Sigrid Sunni ( õp. Irina Troitskaja klaveriklassist)

Kontsertmeistritena toetasid meie noorte instrumentalistide esinemist Kristi Hinsberg, Lilian Jõesaar, ja Aleksei Lõgun.