10. detsembril oli Rapla Muusikakool tävapärasest rohkem siginat-saginat täis. Külas olid Tallinna G.Otsa nimelise muusikakooli õpilased kui ka õpetajad. Õpilased andsid meie saalis meeliköitva kontserdi. Õpetajad viisid läbi meie õpilastele erinevate pillide nn. meistriklasse. Otsakooli õpetajatest olid esindatud: Peeter Malkov ( flööt), Vello Sakkos (klarnet), Lauri Sepp ( saksofon), Taavi Kuntu (trompet), Kalmer Kiik (metsasarv), Eva Punder ( viiul), Lembi Mets ( tšello), Ülle Sisa (klaver); Rein Roos ( löökpillid) ja trummiseti meistriklassi viis läbi Otsakooli õpilane Oliver Rõõmus.  Kooli direktor  Aarne Saluveer ja  õpetaja Lauri Sepp tutvustasid õppimisvõimalusi Otsakoolis.

Meie õpilaste arvates olid Otsakooli õpetajate poolt läbi viidud meistriklassid väga õpetlikud ja andsid kinnitust, et ollakse õigel teel! Kõlama jäi laste soov, et teiste õpetajate meistriklasse võiks rohkem olla!

Vaata pilte siit