Meie sümfoniettorkester esines Raplamaa noorte puhkpilliorkestri sünnipäevakontserdil 3. aprillil Rapla Kultuurikeskuses. Orkestris mängivad enamasti õpilased alates kolmandast klassist, kuid nendega on liitunud ka mõned väga andekad nooremate klasside õpilased. Orkestrit juhatavad õpetajad Maiken Pajupuu ja Jandra Puusepp. Lisaks neile töötavad orkestriga õpetajad Tekla Tappo ja Paul Gunnar Loorand ning Uku Kübar. Maakonna noorte puhkpilliorkestris osalevad ja on osalenud orkestri asutamisest alates ka meie kooli õpilased ja õpetajad.
Sünnipäevakingiks esitati puhkpilluritele P. Martini „Vivaldiana“ ning G. Bizet/P. Martini “Marss ooperist Carmen”. Üheskoos puhkpilliorkestriga esitusele tulnud horvaatia rahvaviis “Ti, samo ti”, T. Guggensi “Adagietto” ning poppurrii H .L. Webberi muusikalidest oli tõeliselt võimas ning publiku ovatsioonid ei tahtnud kuidagi lõppeda.
Rapla Muusikakooli sümfoniettorkester Rapla Muusikakooli sümfoniettorkester
DSC01630 Koondorkester